Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu olarak düzenlediğimiz Bayramlaşma
facebook adresimiz
Bakanımız Federasyonumuza ziyarete gelecek
     ÖMEROĞULLARI Ömer ÖMEROĞULLARI

Federasyon Başkanı - İş Adamı

26.02.1955 tarihinde Erzurum Şenkaya da doğdu. İlk orta ve tahsilini Şenkaya da, Lise tahsilini Narman Ziraat Okulunda yaptı. Yüksek tahsilini Eskişehir de yaptıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığı - Ticaret Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı bünyesinde devlet memuru olarak 12 sene hizmet etti. 1985 yılında devletteki görevinden ayrılarak, kendi kurduğu şirketinde inşaat sektöründe devam etmektedir.

1985 yılından sonra Bursa da hem siyasi alanda hem de sivil toplum örgütlerinde görev yapmaktadır. 1994 yılında bir dönem İl Genel Meclis Üyeliği yanı sıra Siyasi faaliyetlerde bulundu. İlçe Başkanlığı, Başkan Yardımcılıkları görevlerini yürütmüştür.

Çeşitli spor kulüpleri yöneticiliği, yardımlaşma ve yaşatma derneklerini yöneticiliğinin yanısıra, 1988 - 1992 yılları arasında iki dönem Bursa Erzurumlular Derneği Başkanlığı yaptı.

12 Mart 2009 tarihinde Bursa da kurulan BERSİYAD ın Başkan Yardımcılığı, yine Bursa da aynı yıllarda kurulan Bursa daki Tüm Hemşehri Derneklerini bir araya toplayan bir kültür ve kardeşlik projesi olan ANADOLU ARASTASI nın Başkan Yardımcılığını yürütmektedir.

2006 yılından bu yana da Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu Başkanlığını yürütmekte olan Ömer ÖMEROĞULLARI BTSO  Üyesi olup evli ve 3 çocuk babasıdır. 
 
 
 
SMS BİLGİLENDİRME SİSTEMİ
Federasyonumuzun SMS ile bilgilendirme sistemine kayıt olarak tüm duyuru ve bilgilendirmelerden ücretsiz olarak haberdar olabilirsiniz.
 
  TEŞEKKÜRLERİMİZLE
bedfe       bedfe       bedfe